A VIOLIN AFFAIR, ode aan de viool

MICHA MOLTHOFF

Wanneer de hulp van deze virtuoze violist en zijn instrument wordt ingeroepen weet je dat er iets bijzonders volgt, romantische, emotionele of mysterieuze gevoelens worden vertolkt. In die belangrijke rol overstijgt de viool alle muziekstijlen en hoor je haar terug In de klassieke muziek, zigeunermuziek, Argentijnse tango, filmmuziek en Franse chansons.

‘A Violin Affair’ is een uitnodiging aan de luisteraar om al deze muziek op zijn of haar eigen manier te beleven. Met de viool In de hoofdrol bespeeld door de veelzijdige violist Micha Molthoff, begeleid door Sebastiaan van Delft op de piano, weerklinken meeslepende en bekende klanken en thema’s uit ‘The Godfather’ en hoort u beroemde stukken van Bach, Brel, Barbara, Piazzolla en ook virtuoze zigeunermuziek.

Violist Micha Molthoff begon zijn carrière in het Koninklijk Concertgebouw orkest speelde in diverse producties van theatergroep Orkater en werkte met (inter)nationale artiesten zoals Ute Lemper, Herman van Veen en Toon Hermans. Zijn muziek is te horen in diverse films en theaterproducties. ‘A Violin Affair’ is het derde soloprogramma van Micha Molthoff na de succesvolle tours van achtereenvolgens ‘Fiddler on his Route’ en ‘Fifty Shades to Fiddle’.

Foto: Marco Bakker

Informatie

Startdatum 30-10-2025 20:30
Einddatum 30-10-2025 23:00
Registratie startdatum 10-06-2025 12:00
Prijs per persoon €31,00
Locatie Apollofirst theater

Artiesten

MICHA MOLTHOFF

Startdatum ticketverkoop 10 juni 12:00 uur